Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Ремонт техніки для лісового та с/г
Підприємство ТОВ «Експрес» (м. Жмеринка) надає всі види послуг по ремонту причіпної с/г техніки, а також обладнання для лісового господарства.
Закажіть послуги по ремонту с/х техніки у професіоналів

Підприємство ТОВ «Експрес» (м. Жмеринка) надає всі види послуг по ремонту причіпної с/г техніки, а також обладнання для лісового господарства. Володіючи штатом кваліфікованих майстрів та верстатами спеціального призначення, ми в змозі виконати практично будь-який ремонт.
Для замовлення ремонту техніки, яка використовується в лісовому та с/г, скористайтесь послугою «Зворотній дзвінок» або натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією». Фахівці ТОВ «Експрес» нададуть відповідь на всі питання та забезпечать необхідною інформацією.

Види ремонтованої техніки

Силами співробітників Жмеринського ТОВ «Експрес» проводиться ремонт наступних видів с/г техніки та устаткування, що використовують у лісовому господарстві:

С/г техніка

      Плуги різних типів

Культиватори

Сівалки та косарки

Інше посадочне і посівне обладнання

Техніка для лісового господарства

              Щіпонорізи будь-яких типів

              Мульчувачі

Інша посівна та садильна техніка

Якщо вам необхідний ремонт с/г чи іншої техніки, яка не ввійшла до переліку, зв'яжіться з нами за допомогою функції зворотного дзвінка або відвідайте завод ТОВ «Експрес» особисто. Виконання ремонтних робіт відбувається за погодженням із замовником.

ТОВ «Експрес» — якісний ремонт

Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» має репутацію надійного виконавця і проводить реалізацію всіх замовлень з дотримання термінів, визначених клієнтом. Наявність необхідних верстатів, іншого спеціального обладнання, а також досвідчених співробітників забезпечує високу якість надаваних нами послуг.
Клієнти нашого заводу знають, що ми:

  • з відповідальністю ставимось до виконання кожного замовлення;
  • працюємо на результат;
  • дотримуємось умов договору;
  • пропонуємо адекватні розцінки.

Щоб замовити ремонт техніки для лісового чи сільського господарства, натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією» чи скористайтесь функцією «Зворотній дзвінок». Також ви можете особисто відвідати підприємство, розташоване за адресою, що вказана у верхній частині сторінки.

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес»
В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизел
Ремонт техніки для лісового та с/г