Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Ремонт пасажирських вагонів
Вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» (м. Жмеринка) надає послуги з поточного та капітального ремонту пасажирських вагонів.
3 причини заказать ремонт пасажирських вагонів у нас

Вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» (м. Жмеринка) надає послуги з поточного та капітального ремонту пасажирських вагонів. Своєчасна заміна пошкоджених деталей, а також усунення різного типу недоліків, дозволяє підприємствам-власникам скоротити витрати на закупівлю нових вагонів.
На 32 тис. квадратних метрів Жмеринського вагоноремонтного заводу розташовані сучасні цехи, оснащені спеціальним обладнанням. Окрім того, на підприємстві працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи. Ці фактори сприяють здійсненню ТОВ "ЖВРЗ "Експрес" професійного ремонту пасажирських вагонів з точним дотриманням обумовлених термінів.


Замовити капітальний або капітально-відновлювальний ремонт КВР чи КРП пасажирських вагонів на заводі ТОВ «Експрес» можна, надіславши запит щодо отримання послуги «Зворотній дзвінок» або натиснувши кнопку «Зв'язок з адміністрацією».

Перелік ремонтних робіт

Жмеринський вагоноремонтний завод виконує такі види робіт по відновленню функціональних характеристик пасажирських вагонів:

КВР

Капітально-відновлювальний ремонт, який проводиться з метою продовження терміну експлуатації пасажирського вагону. До складу входить ремонт візків, кузова, гальмівної та вентиляційної системи, приводу вагонного генератора тощо.

КРП

Капітальний ремонт з продовженням терміну експлуатації. В ході даного виду робіт також замінюються частини, що вийшли з ладу, проводять всі заходи КВР та оновлюється інтер'єр пасажирських вагонів.

В процесі капітального ремонту виконуються також інші роботи, що не ввійшли до переліку. Отримати повний список відновлювальних заходів, які здійснюються фахівцями ТОВ «Експрес», можна за допомогою кнопки «Зв'язок з адміністрацією». Також у вас є можливість поставити будь-яке питання або отримати експертну консультацію, скориставшись послугою «Зворотній дзвінок».

Переваги співробітництва з ТОВ "ЖВРЗ "Експрес"

Підприємства, які співпрацюють з ТОВ "ЖВРЗ "Експрес" на постійній основі, довіряють нам тому, що:

  • завод пройшов атестацію на право проведення ремонту пасажирських вагонів;
  • ми являємось приватним підприємством, отже цінуємо свою репутацію, виконуючи роботи якісно;
  • дотримуємось термінів домовленості.

Для оформлення заявки на будь-який вид ремонту пасажирських вагонів, натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією» або замовте зворотній дзвінок.

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес»
В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизел
Ремонт пасажирських вагонів