Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Ремонт колісних пар
Фахівці Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» виконують кваліфікований ремонт колісних пар пасажирських і вантажних вагонів, а також іншого залізничного транспорту.
Чому варто замовити ремонт колісних пар у нас?

Фахівці Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» виконують кваліфікований ремонт колісних пар пасажирських і вантажних вагонів, а також іншого залізничного транспорту. Внаслідок природного зносу, а також несправностей, пов’язаних з впливом зовнішніх чинників, колісні пари потребують періодичного ремонту та обслуговування. Своєчасне і регулярне усунення несправностей перешкоджає ранньому виходу вагону з ладу.

ТОВ "ЖВРЗ "Експрес" пропонує послуги з ремонту і технічного обслуговування колісних пар для клієнтів з України, СНД, а також країн далекого і ближнього зарубіжжя. Щоб замовити цей вид робіт, натисніть на кнопку «Зв’язок з адміністрацією» (вгорі сторінки) або скористайтесь функцією зворотного дзвінка.

Види ремонту

Завдяки сучасним станкам та застосуванню інноваційних технологій ТОВ «Експрес» виконує наступні види ремонту, а також обслуговування колісних пар:

 1. Ремонт з повним оглядом і заміною елементів.
 2. Ремонт з повним оглядом без заміни елементів.
 3. Проміжна ревізія з обточуванням.
 4. Проміжна ревізія без обточування.
 5. Нове формування колісних пар.

Переформування колісних пар без буксових вузлів.

Жмеринський вагоноремонтний завод здійснює формування і ремонт колісних пар для наступних типів залізничного транспорту:

 • вантажних і пасажирських залізничних вагонів;
 • дизель-поїздів Д-1, а також ДР-1;
 • тепловозів ТЕМ,ТГМ, ТГК;
 • електропоїздів ЕР9, ЕР2 (усі індекси);
 • електропоїздів ЕПЛ9, ЕПЛ2 (усі індекси);
 • електропоїздів ЕД9, ЕД2 (усі індекси);

Фахівці ТОВ «Експрес» виконують ремонт і технічне обслуговування колісних пар РУ1Ш-957-П і РУ1-957-П рухомого складу.

Надійність і дотримання термінів

ТОВ "ЖВРЗ "Експрес" є офіційно сертифікованим для проведення усіх типів ремонту колісних пар. Увесь процес проходить відповідно до міжнародних норм ISO 9001-209, що регулюють якість і точність виконання ремонтних робіт.

Жмеринський вагоноремонтний завод оснащений новітнім обладнанням і здійснює виправлення дефектів колісних пар, використовуючи передові технології. У колективі підприємства працюють кваліфіковані майстри, які мають спеціальні знання. Їх професійні навички дозволяють робити найскладніші ремонтні роботи якісно і з дотриманням обумовлених термінів.

Бажаєте замовити ремонт колісних пар, а також їх обслуговування в ТОВ "ЖВРЗ "Експрес"? Для цього зв’яжіться з адміністрацією заводу, натиснувши відповідну кнопку, або скористайтеся опцією зворотного дзвінка.

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес».
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес». В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних па
Ремонт колісних пар