Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Ремонт вантажних вагонів
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» здійснює професійний ремонт вантажних вагонів критого типу, напіввагонів, цистерн, платформ, думпкарів, цементовозів, коксовозів, зерновозів та хоперів.
Головні види ремонту вантажних вагонів

Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» здійснює професійний ремонт вантажних вагонів критого типу, напіввагонів, цистерн, платформ, думпкарів, цементовозів, коксовозів, зерновозів та хоперів. Регулярне проведення технічного обслуговування та ремонтних робіт підвищує надійність та базпеку експлуатації залізничного транспорту.

Щоб укласти договір на проведення капітального чи планового (деповського) ремонту вантажних вагонів заводом ТОВ «Експрес», а також отримати консультацію спеціалістів, замовте зворотній дзвінок або зверніться до адміністрації, натиснувши відповідну кнопку вгорі цієї сторінки.

Види ремонту


Фахівці ТОВ «Експрес» здійснюють наступний ремонт вантажних вагонів:

 1. Деповський (плановий) ремонт.
 2. Поточний ремонт.
 3. Капітальний ремонт.

В ході даних ремонтів ліквідуються всі несправності, що впливають на продуктивність роботи, а також проводиться заміна окремих деталей та вузлів.

Рекомендована частота капітального ремонту для основних видів вантажних вагонів складає 1 раз на кожні 10 років (для напіввагонів —1 раз на 7 років). Деповський (плановий) ремонт залізничного транспорту проводиться через кожні 160 тис. км пробігу. Поточний ремонт здійснюється у випадку раптової несправності або інших недоліків технічного стану вагона.


ТОВ «Експрес» спеціалізується на ремонті таких типів вантажних вагонів:

 • коксовози;
 • хопери;
 • цементовози;
 • зерновози;
 • думпкари;
 • цистерни;
 • платформи;
 • напіввагони.

Ми постійно розширюємо спектр послуг, регулярно збільшуючи список вантажного ж/д транспорту, ремонт якого здатні виконати наші фахівці. Щоб з'ясувати можливість ремонту для вагонів, не зазначених у переліку, замовте послугу «Зворотній зв'язок» або запитайте в одного з менеджерів.

Якість та оперативність

Кожен вид ремонту здійснюється у суворій відповідності до вимог міжнародної системи стандартів якості ISO 9001-2009. Окрім того, Жмеринський вагоноремонтний завод має всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення вищевказаних ремонтних робіт.
У розпорядженні підприємства є новітнє обладнання, а фахівці заводу в процесі своєї роботи застосовують інноваційні технології. Завдяки цьому, ремонт вантажних вагонів всіх типів проводиться максимально якісно та оперативно.

Щоб замовити ремонт вантажних вагонів у ТОВ «Експрес», натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією» або замовте зворотний дзвінок.

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес»
В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизел
Ремонт вантажних вагонів