Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Додаткові послуги
Основною діяльністю Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» є ремонт вантажних і пасажирських вагонів, тепловозів, електропотягів та дизель-потягів.
Закажіть додаткові послуги в ООО «Экспресс»

Основною діяльністю Жмеринського заводу ТОВ «Експрес» є ремонт вантажних і пасажирських вагонів, тепловозів, електропотягів та дизель-потягів. Однак, володіючи ресурсами, що включають кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи, а також різноманітне спеціалізоване обладнання та верстати, підприємство надає додаткові виробничі, ремонтні та інші послуги.


Додаткові послуги Жмеринського заводу ТОВ «Експрес»

        Утилізація вантажних вагонів

Ремонт електродвигунів, генераторів, стартерів

Виготовлення дитячих та спортивних майданчиків

Оренда складських приміщень

Виготовлення будь-яких металоконструкцій за кресленнями замовника

Надання спеціалізованого транспорту для виконання навантажувальних, підйомних та інших робіт

У розпорядженні Жмеринського підприємства ТОВ «Експрес» знаходяться різноманітні види спецтехніки, до складу якої входить підйомний кран, екскаватор, фронтальний навантажувач та вишка. Управляння технікою здійснюють досвідчені фахівці.
Щоб скористатись однією чи кількома додатковими послугами, які надає ТОВ «Експрес», або уточнити можливість виконання роботи, що не ввійшла до переліку, натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією», розташовану у верхній частині сторінки, або замовте послугу «Зворотній дзвінок».

Якісний сервіс від ТОВ «Експрес»

Хоча завод ТОВ «Експрес» розташований у невеликому місті, ми прагнемо надавати послуги згідно з високими стандартами. Це правило однаково стосується виконання роботи та взаємовідносин з клієнтами.

Незалежно від обсягів замовлення та проводжуваної діяльності, ми завжди:

  • дотримуємось термінів та умов договору;
  • гарантуємо високу якість;
  • відкриті до співпраці із клієнтами.

Для замовлення додаткових послуг, які надає Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес», скористайтесь зворотнім дзвінком або кнопкою «Зв'язок з адміністрацією».

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес»
В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизел
Додаткові послуги