Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Капітальний ремонт дизель-потягів
Жмеринським вагоноремонтним заводом ТОВ «Експрес» успішно впроваджений капітальний ремонт дизель-потягів Д-1 та ДР-1.
Заказать капітальний ремонт дизель-потягів

Завдяки своєчасному, професійно виконаному капітальному ремонту можна істотно продовжити термін експлуатації дизель-потягів. Відновлювальні роботи також сприяють безпеці руху залізничного транспорту.
Жмеринським вагоноремонтним заводом ТОВ «Експрес» успішно впроваджений капітальний ремонт дизель-потягів Д-1 та ДР-1. Наше підприємство пройшло обов'язкову державну атестацію для виконання цих видів ремонту. Даний факт підтверджує високу кваліфікацію співробітників Жмеринського заводу, а також наявність у наших цехах необхідного обладнання.

Замовити проведення капітального ремонту КР-1, КР-2, КВР і КРП дизель-потягів Д-1 та Д-2 в ТОВ «Експрес» є можливість з нашого сайту. Натисніть кнопку «Зв'язок з адміністрацією» або замовте зворотній дзвінок. Вам зателефонують наші менеджери, в яких можна запитати про важливі моменти та обговорити деталі.

Види ремонту

Фахівці Жмеринського вагоноремонтного заводу проводять наступні види капітального ремонту дизель-потягів:

КР-1

Капітальний ремонт, в ході якого проводиться відновлення експлуатаційних характеристик, а також заміна неробочих деталей та механізмів.

КР-2

Капітальний ремонт, який включає заходи щодо повної реконструкції дизель-потягу та його повернення до початкового стану. Елементи, що вийшли з ладу, замінюються новими.

КВР, КРП

Капітально-відновлювальний ремонт, що являє собою розширену форму КР-2 і дозволяє продовжити термін експлуатації дизель-потягу на N років.

Ремонти КР-1 та КР-2 являються плановими і, згідно ТУ, передбачені 1 раз на 5 років (КР-1) та 1 раз на 10 років (КР-2) або на 15-й рік з моменту випуску дизель-потягу (КР-1), а також на 7-й рік (КР-2).
Капітально-відновлювальний ремонт КВР відбувається після закінчення терміну експлуатації чи за деякий час до того. В процесі даного виду ремонту можлива повна заміна дизеля.
Якщо ви не знайшли на цій сторінці необхідної вам послуги по капітальному ремонту дизель-потягів, замовте зворотній дзвінок та запитайте менеджера.

ТОВ "ЖВРЗ "Експрес" — працюємо на результат

Жмеринський вагоноремонтний завод вже багато років надає повний спектр послуг по капітальному ремонту дизель-потягів та інших видів залізничного транспорту. Наші постійні клієнти відмічають, що ми:

  • своєчасно виконуємо замовлення по ремонту;
  • пропонуємо прийнятні ціни;
  • виконуємо роботу якісно та надійно.

Щоб замовити капітальний ремонт КР-1, КР-2, КВР чи КРП дизель-потягів Д-1 та Д-2, скористайтесь зворотнім зв'язком або кнопкою «Зв'язок з адміністрацією».

#
Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес».
В розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів – це виробнича площа тільки основних цехів. Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних, а також пасажирських вагонів, дизел
Капітальний ремонт дизель-потягів