Зворотний дзвінок
Ми Вам передзвонимо протягом 30 хв.
#
Ви додали товар в корзину
Звязок з адміністрацією
Я хочу
ЖМЕРИНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЄМО ДРУГЕ ЖИТТЯ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ТОВ ЖВРЗ “Експрес” 23100, Україна, м. Жмеринка, вул. Шекінська, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Історія заводу

Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» походить з далекого 1870 року. На той період розпочиналось створення нової залізничної гілки Київ-Балта-Одеса. Для обслуговування і ремонту стрімко зростаючого числа вагонів було вирішено обладнати спеціальні майстерні. Надалі це підприємство розвинулось до більших масштабів національного значення.

З 1934 року завод розширив спектр своїх послуг і почав займатися ремонтом вагонів з дерев'яним кузовом, а також виробляти запасні частини для рухомого складу залізниці. Спеціалістів Жмеринського вагоноремонтного заводу гідно оцінили, тому замовлення надходили з усієї території Радянського Союзу.

Тяжкі воєнні часи

В роки Великої Вітчизняної Війни підприємству довелося непросто. З 1941 по 1944 роки завод було евакуйовано до м. Канаш. Як і промисловість всієї країни, він перебував у економічному занепаді, а деякі будівлі взагалі біли зруйновані.

Однак, починаючи з 1944 року всі виробничі потужності Жмеринського вагоноремонтного заводу були повернуті до рідного міста. Для приведення робочого процесу до ладу знадобився досить тривалий період відновлення і реконструкції.

Задаємо темпи розвитку

Важливим етапом в історії ЖВРЗ став 1989 рік. В цей час колектив заводу викупив основні фонди підприємства. Такі зміни дозволили зробити перший крок на шляху до повноцінної самостійності.

Переломним моментом розвитку ТОВ «Експрес» можна сміливо назвати період з 1994 по 1997 року. За цей проміжок часу співробітники заводу освоїли і запустили в роботу перспективні виробничі напрямки, що дало змогу повернути передові позиції з-поміж вагоноремонтних підприємств України.

Нова ера ТОВ «Експрес»

Друга половина 2000-х років сприяла початку стрімкого прогресу Жмеринського вагоноремонтного заводу. На сьогодні у розпорядженні підприємства знаходиться більше 15 Га землі. 32 тис. кв. метрів — виробнича площа лише основних цехів.

Нами впроваджені та успішно виконуються роботи з капітального ремонту колісних пар, вантажних і пасажирських вагонів, а також дизель-потягів, електропотягів та тепловозів. Крім того, підприємство здійснює ремонт рухомого складу залізниці та дизель-потягів категорії Д-1, ДР-1.
У дружньому колективі ЖВРЗ злагоджено працюють кваліфіковані фахівці високого рівня. З такими професіоналами труднощі нам не страшні.

Хронологія розвитку ТОВ «Експрес»

1870 рік Дата заснування Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес».
1934 рік Підприємство розширює сферу діяльності, починаючи ремонт вагонів з дерев'яним кузовом.
1941 рік Через військові дії завод тимчасово евакуюють до м. Канаш.
1944 рік Виробничі потужності повертаються до Жмеринки, розпочато процес відновлення.
1989 рік Заводський колектив викупляє основні фонди підприємства, беручи старт успішній самостійності.
1994 рік Освоєні і впроваджені нові напрямки виробництва та ремонту.
2017 рік Завод обіймає передові позиції з-поміж підприємств України, співпрацює з компаніями країн СНГ та ближнього зарубіжжя.

За майже 150-річну історію Жмеринський вагоноремонтний завод досяг видатних успіхів. Однак, підприємство продовжує свій розвиток, впроваджуючи нові технології для постійного вдосконалення своєї роботи.