Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Закон «Маски-шоу стоп» та ЖВРЗ ТОВ «Експрес»
# Закон «Маски-шоу стоп» та ЖВРЗ ТОВ «Експрес» 20.4.2018

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» загрожує повне припинення діяльності. Про це повідомили представники заводу на зустрічі з журналістами.

Прес-конференція представників ЖВРЗ

14 квітня 2018 р. працівники Служби Безпеки та Генеральної прокуратури України обшукали приміщення вагоноремонтного заводу м. Жмеринки. Це було зроблено, щоб з’ясувати причетність підприємства до корупційних дій керівництва Міністерства інфраструктури і Укрзалізниці у зв’язку з відкриттям кримінальної справи. Замість цього, за заявою юристів ЖВРЗ, правоохоронні органи вилучили із заводу реєстраційні документи і печатку.

Із цього приводу в м. Жмеринка пройшла акція протесту, в ході якої учасники звернулися до президента, прем’єр-міністра, міської влади з проханням втрутитися в протиправні дії працівників СБУ та ГПУ.

Акція протесту працівників ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

Директор Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» В. П. Свистун заявив, що колектив заводу в останні 3 дні меньше працює, що негативно відображається на економічній стороні роботи підприємства. Також Василь Петрович акцентував увагу, що занепокоєння проявляють компанії, з якими вагоноремонтний завод співпрацює в тій чи іншій сфері. Вони попереджають, що можуть достроково розірвати договори.

Адвокат ЖВРЗ Р. Корченюк повідомив, що зараз намагаються захистити завод від можливого розвитку подій, коли за допомогою реєстраційних документів і печатки можуть провести фальсифікацію паперів на право власності, що приведе до розірвання угод з контрагентами. Адвокат сподівається, що до силового захоплення підприємства не дійде, рейдери не досягнуть своїх цілей.

У найближче засідання Кабінету Міністрів представники ЖВРЗ ТОВ «Експрес» мають намір звернутися за допомогою до прем’єр-міністра, адже він і є одним із ініціаторів закону «Маски-шоу стоп» (подробиці будуть викладені в розділ «Новини» на сайті ВРЗ).