Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Прес-реліз: обшук та вилучення документів на ЖВРЗ – рейдерське захоплення?
# Прес-реліз: обшук та вилучення документів на ЖВРЗ – рейдерське захоплення? 20.4.2018

11 квітня 2018 року на ЖВРЗ ТОВ «Експрес» було проведено обшук приміщень слідчою групою Служби Безпеки і Генеральної прокуратури України. Були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства, без яких неможливо укладати юридичні угоди. Не виключена спроба рейдерського захоплення підприємства, тому що за останні роки завод вийшов на 2 місце по Україні по обсягу ремонтів вагонів. Робітники ЖВРЗ провели мирну акцію протесту і звернулися по допомогу до президента України, надіслав йому колективний лист.

Мітинг працівників ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

На початку проведення обшуку слідчі ГПУ і СБУ пред’явили рішення суду, в якому була вказана стаття про доведення до банкрутства. Розслідування, за словами слідчих, ведеться по справі про корупційні дії керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури при проведенні тендерів.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» виконував 2 замовлення від Укрзалізниці по ремонту вагонів, але тендер проводився за допомогою електронної системи Prozorro. Усі документи, які стосуються тендерів, були пред’явлені слідчим ГПУ і СБУ та останніх вони не зацікавили. Працівники СБУ і ГПУ шукали документи про збори учасників ТОВ «Експрес», купівлю-продаж корпоративних прав.

У результаті були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства. Юристів вагоноремонтного заводу допустили на обшук тільки через 7 годин після його початку. Адвокат ЖВРЗ Р.В. Корченюк заявив: «Аналізуючи дії та показники підприємства, ми приходимо до висновку, що вилучені документи можуть використовуватися для захоплення підприємства».

14 квітня 2018 року працівники вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» та мешканці Жмеринки вийшли на мирну акцію протесту. З плакатами в руках активісти пройшлись по території заводу та центру міста. Протестуючі закликали місцеву владу, президента та прем’єр-міністра розібратися в ситуації та не допустити рейдерського захоплення ЖВРЗ.

Акція протесту працівників ЖВРЗ проти рейдерського захоплення

Митингуючи хотіли розповісти про дану проблему міському голові Жмеринки, але він на зустріч не вийшов. Замість нього з активістами спілкувався голова Жмеринської районної адміністрації О. Легеза. Йому вручили колективний лист зі зверненням до президента і прем’єр-міністра України. Чиновник пообіцяв передати лист вищим інстанціям.

На боці працівників ЖВРЗ ТОВ «Експрес» виступають народні депутати міської і районної ради. Наприклад, нардеп від партії «Батьківщина» В. Івченко розповів, що викликають сумніви дії СБУ і ГПУ, які розслідують економічний злочин, а вилучають реєстраційні документи і печатку вагоноремонтного заводу.

16 квітня 2018 р. директор ЖВРЗ ТОВ «Експрес» В.П. Свистун та адвокат Р. Корченюк провели прес-конференцію. В ході спілкування з журналістами стало відомо, що керівництво заводу вважає дії правоохоронних органів по вилученню реєстраційних документів і печатки заводу початком рейдерського захоплення підприємства. Для вирішення проблеми було підготовлено звернення до президента, прем’єр-міністра та місцевої влади з проханням врятувати ЖВРЗ від рейдерів.

Прес-конференція ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

Працівники вагоноремонтного заводу мають намір провести акцію протесту біля стін Кабінету Міністрів України, а також звернути увагу прем’єр-міністра на те, що закон «Маски-шоу стоп» не працює.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» с 1994 р. знаходиться в приватній власності. За останні 3 роки чисельність працівників зросла до 600 чоловік, середня зарплата – 11 000-12 000 гривен, а сплата податків до бюджету складає до 4 000 000 гривен в місяць.

Працівники та мешканці вагоноремонтного заводу чекають на відповідь на свій лист до президента, прем’єр-міністра та сподіваються на допомогу влади в порятунку ЖВРЗ від рейдерського захоплення.

За додатковою інформацією звертайтесь: (068) 11-42-08 директор ТОВ «Експрес» В. П. Свистун, (067) 801-56-32 адвокат Р.В. Корченюк або читайте новини на сайті ВРЗ.