Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Працівники вагоноремонтного заводу та мешканці Жмеринки сподіваються на допомогу влади у порятунку ЖВРЗ
# Працівники вагоноремонтного заводу та мешканці Жмеринки сподіваються на допомогу влади у порятунку ЖВРЗ 20.4.2018

Сьогодні о 20.4.2018 о 9:00 у Вінниці відбувся мирний мітинг працівників ЖВРЗ ТОВ «Експрес». Мітинг розпочався бiля будівлі СБУ, потiм працівники попрямували до прокуратури та губернатора.


11 квітня 2018 року на ЖВРЗ ТОВ «Експрес» було проведено обшук приміщень слідчою групою Служби Безпеки і Генеральної прокуратури України. Були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства, без яких неможливо укладати юридичні угоди та здійснювати робочі процеси, виплачувати заробітну платню.

На початку проведення обшуку слідчі ГПУ і СБУ пред’явили рішення суду, в якому була вказана стаття про доведення до банкрутства. Розслідування, за словами слідчих, ведеться по справі про корупційні дії керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури при проведенні тендерів.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» виконував 2 замовлення від Укрзалізниці по ремонту вагонів, але тендер проводився за допомогою електронної системи Prozorro. Усі документи, що стосуються тендерів, були пред’явлені слідчим ГПУ і СБУ, але останні шукали документи про збори учасників ТОВ «Експрес», купівлю-продаж корпоративних прав. У результаті були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства. Юристів вагоноремонтного заводу допустили на обшук тільки через 7 годин після його початку.

14 квітня 2018 року працівники вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» та мешканці Жмеринки вийшли на першу мирну акцію протесту. З плакатами в руках активісти пройшлись по території заводу та центру міста. Протестуючі закликали місцеву владу, президента та прем’єр-міністра розібратися в ситуації та не допустити рейдерського захоплення ЖВРЗ. Але ніякої реакції не було.


Для вирішення проблеми було підготовлено звернення до президента, прем’єр-міністра та місцевої влади з проханням врятувати ЖВРЗ від рейдерів. Працівники вагоноремонтного заводу, окрім стихійного флешмобу у соцмережах, мають намір провести акцію протесту біля стін Генеральної Прокуратури Україні та Національного Антикоррупційного Бюро з вимогами правосуддя.

Працівники вагоноремонтного заводу та мешканці Жмеринки чекають на відповідь на свій лист до президента, прем’єр-міністра та сподіваються на допомогу влади в порятунку ЖВРЗ від рейдерського захоплення.