Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Обшук ГПУ і СБУ приміщень ЖВРЗ – початок рейдерського захоплення?
# Обшук ГПУ і СБУ приміщень ЖВРЗ – початок рейдерського захоплення? 20.4.2018

На початку квітня 2018 року співробітники Служби Безпеки і Генеральної Прокуратури України обшукали приміщення ЖВРЗ ТОВ «Експрес». Підприємство спеціалізується на ремонті вантажних вагонів. Слідчі Служби Безпеки України і Генеральної Прокуратури провели опис майна та забрали реєстраційні документи разом з печаткою.

Прес-конференція ЖВРЗ ТОВ «Експрес»

16.04.2018 р. директор ЖВРЗ В.П. Свистун та адвокат Р. Корченюк провели зустріч з журналістами, на якій повідомили, що такі дії правоохоронних органів – це початок рейдерського захоплення вагоноремонтного заводу.

Р. Корченюк розповів, що ГПУ і СБУ разом провели обшук ЖВРЗ і описали усе нерухоме майно. Це здивувало і насторожило, тому що слідчі приїхали, щоб шукати докази економічних злочинів, замість цього стали описувати нерухомість. Під час проведення обшуку було вилучено папери про збори засновників ЖВРЗ ТОВ «Експрес», купівлю-продаж корпоративних прав. Р. Корченюк впевнений, що вилучені документи будуть використані для рейдерського захоплення заводу.

Вагоноремонтний завод – це приватне підприємство, яке розташовано в Жмеринці і займає площу в 16 гектарів. На території ЖВРЗ є під’їздна колія протяжністю 10 кілометрів. Кожен день в ТОВ «Експрес» ремонтують 6-8 вагонів. На сьогодні тут працює 600 000 чоловік. В.П. Свистун повідомив, що середня зарплата робітників ЖВРЗ становить 10 000 та більше гривен.

Директор та адвокат ЖВРЗ ТОВ «Експрес» на прес-конференції

Директор вагоноремонтного заводу розповів, що головні замовники підприємства – приватні фірми. Є іноземні клієнти, які мешкають в Латвії та Естонії. В останній час потужність роботи заводу суттєво зросла. Наприклад, в 2012 році було проведено ремонт 122 вагонів, 2017 – 1518 вагонів. За 1 рік в місцеву казну було сплачено податків на 7 000 000 гривень.

В.П. Свистун заявив, що в рішенні суду, яке продемонстрували слідчі ГПУ і СБУ, визначена стаття – доведення до банкрутства. Директор ЖВРЗ задається питанням: хто ж в даному випадку сприяє банкрутству підприємства?

Керівництво вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» разом із юристами підготували звернення до президента, прем’єр-міністра, місцевої влади з вимогою захистити підприємство від рейдерів.

Згідно з даними сайта YouControl власником Жмеринського ВРЗ є В. Жеребнюк. Він в 2006 р. був місцевим головою Жмеринки, 2012 – народним депутатом.