Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Народні депутати Жмеринки на захисті інтересів ЖВРЗ
# Народні депутати Жмеринки на захисті інтересів ЖВРЗ 20.4.2018

Народні депутати м. Жмеринки вимагають припинити незаконні дії проти Жмеринського вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес». Нардепів турбують останні події, які сталися на заводі. Керівництво ЖВРЗ звернулося з відкритим листом до прем’єр-міністра України, в якому викладено прохання захистити працівників підприємства від рейдерського захоплення.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» займає лідерські позиції в своїй галузі. Вагоноремонтний завод успішно виконує замовлення більше, ніж 40 компаній. ТОВ «Експрес» співпрацює з Укрзалізницею та Міністерством інфраструктури. Тендери на ремонт вагонів відбувалися за допомогою електронної системи Prozorro.

Слідча група Служби Безпеки і Генеральної прокуратури України вирішили перевірити це у рамках розслідування справи за фактом корупції керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури. Жмеринські депутати впевнені, що правоохоронні органи в даному випадку перевищили свої повноваження.

Народний депутат від партії «Батьківщина» В. Івченко розповів, що нещодавно Генеральна Прокуратура і Служба Безпеки обшукали вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес». Викликало сумнів те, що розслідували злочини в економічній галузі, а вилучені були реєстраційні документи ЖВРЗ разом з печаткою підприємства. ТОВ «Експрес» – компанія з приватною формою власності. Керівництво ЖВРЗ намагається захистити підприємство від незаконих дій СБУ і ГПУ.

Виступ народного депутата Вадима Івченко

Працівники вагоноремонтного заводу ТОВ «Експрес» мають намір провести акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України. Вони хочуть звернути увагу прем’єр-міністра України на дану проблему і розповісти йому як працює закон «Маски-шоу стоп». Подальші події будуть описані на сайті ВРЗ, стежте за новинами.