Обратный звонок
Мы Вам перезвоним в течении 30 мин.
#
Вы добавили товар в корзину
Связь с администрацией
Я хочу
ЖМЕРИНСКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНЫЙ ЗАВОД   #  рус.  #  engl.   #  укр.
ДАЕМ ВТОРУЮ ЖИЗНЬ Ж/Д ТРАНСПОРТУ
+38 (04332) 520-87 +38 (04332) 200-28
ООО ЖВРЗ “Экспресс” 23100, Украина, г. Жмеринка, ул. Шекинская, 1
e-mail: express.vrz@gmail.com
Акція протесту ЖВРЗ проти протиправних дій СБУ та ГПУ
# Акція протесту ЖВРЗ проти протиправних дій СБУ та ГПУ 20.4.2018

14 квітня 2018 р. працівники ЖВРЗ ТОВ «Експрес» провели акцію протесту біля стін районної адміністрації м. Жмеринки. Протестуючі звернулися з проханням до президента і голови Верховної Ради України розібратися с діями слідчих груп Служби Безпеки і Генеральної Прокуратури нашої країни.

Акція протесту вагоноремонтного заводу м. Жмеринки

Працівники вагоноремонтного заводу стверджують, що ці правоохоронні органи допомогають рейдерам здійснювати примусову зміну влади на приватних підприємствах, які брали участь в тендерах від Укрзалізниці за допомогою електронної системи Prozorro.

Збори працівників ЖВРЗ на акцію протесту

Відповідна новина була викладена на сторінці ЖВРЗ в Facebook та офіційному сайті ВРЗ. У тексті повідомлення йде мова про те, що колектив заводу звертається за допомогою до президента і глави уряду, щоб присікти протиправні дії СБУ і ГПУ, а також рейдерів. Нагадаємо, що Жмеринський вагоноремонтний завод ТОВ «Експрес» є градоутворювальним підприємством.

Сторінка ЖВРЗ на Facebook

Власник ЖВРЗ В. Жеребнюк повідомив, що 12.04.2018 р. у місто приїхала група з 70 чоловік, що складалась із слідчих ГПУ і співробітників Управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ. Вони пред’явили припис суду на проведення дій по розслідуванню справи про розкрадання грошових коштів під час проведення тендерів від Укрзалізниці. Слідча група обшукала кабінети керівного складу ЖВРЗ і оголосила завод речовим доказом, чим заблокувала роботу усього підприємства.

Працівники ТОВ «Експрес» йдуть на акцію протесту

Відповідно до судового припису вилучаються документи по тендеру, замість цього співробітники СБУ і ГПУ забрали документи про реєстрацію та право власності і печатку підприємства. В. Жеребнюк підтверджує дану інформацію та стверджує, що слідча група не цікавилися документами по проведених тендерах. Колектив вагоноремонтного заводу вважає, що це зроблено для рейдерського захоплення підприємства і передачі права власності третім особам. За заявою В. Жеребнюка, законних підстав для вилучення документів, що встановлюють право власності, у СБУ і ГПУ не було.

Працівники ТОВ «Експрес» на акції протесту

Дійсно, ЖВРЗ ТОВ «Експрес» кілька разів ставав переможцем у тендерах від Укрзалізниці на проведення ремонту, але все відбувалося через електронну систему Prozorro, тендерна документація відповідала встановленим законодавчим нормам.

На даний момент юристи вагоноремонтного заводу вирішують проблему з вилученими документами. При цьому слідство і суд відмовляються надавати будь-яку інформацію, мотивуючи свою відмову вихідним днем. У ЖВРЗ вважають, що ця причина не є перешкодою для рейдерського захвату і перереєстрації права власності на завод. Це стандартна схема роботи рейдерів.

Працівники вагонорементного заводу на акції протесту

В. Жеребнюк заявив, що правоохоронні органи діють в інтересах тих, хто хоче незаконним шляхом присвоїти собі завод. Також власник наголосив, що йому неодноразово поступали пропозиції придбати частину вагоноремонтного заводу. Імена осіб, які по припущенню В. Жеребнюка, причетні до рейдерського захоплення досі не оголошені.

ЖВРЗ ТОВ «Експрес» є градоутворювальним підприємством. В 1994 завод перейшов в приватну власність. Нині на підприємстві працює 700 робітників. Середня заробітна плата – 11 000 грн.